Paweł Szpytma

Oni naprawdę robią dobrą robotę!

 

Poszedłem na kurs komunikacji raczej z ciekawości, niż głębokiej potrzeby. Zależało mi, aby docenić kilku kluczowych pracowników, od dawna obiecywałam im jakieś szkolenie, a ten kurs na tyle mnie zaciekawił, że w końcu poszliśmy na niego wszyscy razem.

 

Praktykowanie wiedzy i umiejętności zdobytych na szkoleniu z komunikacji uczyniło naszą firmę miejscem bardziej przyjaznym i otwartym, cechującym się wysokim poziomem zrozumienia dla naszych klientów. To zadziwiające jak bardzo zmienia się zadowolenie klienta, kiedy rozmawia się z nim w sposób jakiego uczyliśmy się na kursie. Nie zaczęliśmy oferować im nic nowego, zmieniliśmy tylko sposób prowadzenia rozmów!

 

Także nasza współpraca nabrała nowego wymiaru, jakby naturalnie i bez wysiłku zaczęliśmy sprawniej wymieniać się informacjami, co przyspieszyło nasze działania.

 

To co się stało “przy okazji” jest godne polecenia. Osoby, które skończyły kurs w naszej firmie stały się lepszymi ludźmi, uważnymi słuchaczami, dobrymi kompanami codziennej pracy, osobami bardziej świadomymi siebie oraz nawiązywanych relacji społecznych.

 

O rzetelności w podejściu do tematu i profesjonalizmie nie wspomnę. Są standardem w Progress Institute.

 

Osiągnięte efekty przewyższyły nasze oczekiwania!